EXKLUZIVNÍ
enlarge

JUNKIE LIPSTICK PALETTE

Paletka rtěnek

1,040 Kč

Dostupnost:

Není skladem.

Informujte mě

Doprava ZDARMA k objednávce nad 1700 Kč
Využijte dopravu ZDARMA na jakoukoliv objednávku v hodnotě nad 1700 Kč

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Popis produktu

Pokud jde o naši krémovou, návykovou rtěnku Vice Lipstick, platí, že ani příliš není dost. Urban Decay uvádí paletku rtěnek Vice Lipstick Palette ve verzi Junkie - pro make-upové fanatičky, které se rády pohybují za hranicemi. Oddejte se své neřesti naplno s nekonečnými možnostmi finišů a TUCTEM odstínů z naší obrovské kolekce: od neutrálních po zářivé, od tmavých po světlé. Každý odstín se aplikuje snadno (hladce a rovnoměrně), rty obemkne a po aplikaci na nich zanechává příjemný dotek. Pokud jde o naši krémovou, návykovou rtěnku Vice Lipstick, platí, že ani příliš není dost. Urban Decay uvádí paletku rtěnek Vice Lipstick Palette ve verzi Junkie - pro make-upové fanatičky, které se rády pohybují za hranicemi. Oddejte se své neřesti naplno s nekonečnými možnostmi finišů a TUCTEM odstínů z naší obrovské kolekce: od neutrálních po zářivé, od tmavých po světlé. Každý odstín se aplikuje snadno (hladce a rovnoměrně), rty obemkne a po aplikaci na nich zanechává příjemný dotek.

Profesionální tipy

Při vývoji paletky rtěnek Junkie jsme mysleli především na praktickou využitelnost - proto ji můžete jednoduše používat kdykoli a kdekoli. Jednotlivá políčka mají speciální poschoďový tvar, o který se dá snadno setřít přebytek rtěnky ze štětečku (formule zůstane v příslušném políčku a nerozmaže se po celé paletce). Po aplikaci odstíny uzavřete připevněným víčkem, uchráníte je i celou kazetu od nepořádku.

Mohlo by se Vám líbit

Naposledy zobrazené