enlarge

Perversion

Štětec na oční linky a obočí

520 Kč

416 Kč

Dostupnost:

Není skladem.

Informujte mě

Doprava ZDARMA k objednávce nad 1700 Kč
Využijte dopravu ZDARMA na jakoukoliv objednávku v hodnotě nad 1700 Kč

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Video

Nezáleží na tom, jestli jste se rozhodla pro sametovou tužku, tekuté linky, fix nebo krémovou linku... Máme dost arzenálu pro všechny!

Popis produktu

Pomocí tohoto štětce můžete malovat jak supertenké linky, tak odvážné silné linie. Vyniká prvotřídní kvalitou a zpracováním "bez krutosti", stejně jako naše ostatní štětce. Potřebovali jsme štětec, který by se co nejlépe hodil k Super-Saturated Eyeliner, a tak jsme s maximální péčí navrhli tento štíhlý štěteček se zkosenou hranou, který nám dokonale vyhovuje jak tvarem, tak hustotou štětin.

Tento štětec je mimořádně precizní a extrémně univerzální. Můžete jím malovat jak supertenké linky, tak odvážné silné linie.

Perversion Angled Brush je mimořádně přesný a velmi dobře se ovládá. Ačkoliv jsme ho navrhli zejména pro použití se Super-Saturated Eyeliner, můžete ho využívat i pro naše ostatní linky nebo Brow Box. Nebo ho namokřete a ponořte do některého z našich legendárních očních stínů Eyeshadows. Během chvilky tak změníte každý oční stín na tekutou oční linku!

Seříznuté štětiny znamenají větší povrch. Tím pádem naberou víc barvy.

Perversion Angled Brush přináší, stejně jako všechny naše ostatní štětce, prvotřídní kvalitu a je vyráběn „bez krutosti“ a s důrazem na ekologii.

Štětiny (které vyrábíme z recyklovaných PET lahví) jsou extrémně jemné. V syntetických vláknech se nedrží ani nešíří žádné bakterie, které se mohou ukrývat v porézních štětinách zvířat. A jelikož je povrch syntetických štětin mnohem pravidelnější, než jaký mají chlupy zvířat, jsou tyto štětce výrazně hygieničtější, protože se snadněji čistí.

Mohlo by se Vám líbit

Naposledy zobrazené