EXKLUZIVNÍ
enlarge

NAKED ILLUMINATED TRIO

Shimmering Powder For Face And Body

1,100 Kč

880 Kč

Dostupnost:

Skladem

Doprava ZDARMA k objednávce nad 1700 Kč
Využijte dopravu ZDARMA na jakoukoliv objednávku v hodnotě nad 1700 Kč

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Popis produktu

Urban Decay uvádí jedinečný set Naked Illuminated Trio. Tato limitovaná sada obsahuje tři NOVÉ odstíny úžasného třpytivého pudru na obličej a tělo. Naked Illuminated je lehounký pudr, který obsahuje sofistikované, mikroskopické třpytky. Každý odstín obsahuje částečky odrážející světlo, které rozjasní vaši kůži. Kdykoli budete chtít zazářit, stačí aplikovat tento hebký, hedvábný pudr - pro Naked look od hlavy až k patě. Součástí setu je exkluzivní štěteček se dvěma zakončeními, takže můžete být Naked, kdekoli to na vás přijde. Můžete rozjasnit své partie od lícních kostí až po klíční kost i dále. Díky technologii zapékání získává pudr dokonalý, vysoký třpyt (bez metalízového finiše typického pro levnější formule). Barvy této hedvábně hladké formule jsou syté jako u sypkého pudru a jejich aplikace je velmi snadná jako u lisovaného pudru. Co dostanete: Pyrite (zlatá šampaň), Oasis (mramorová mrazivá růžovobéžová) and Twilight (duhová růžová) Fill Weight:3 x 2.5 g POIDS NET/NET WT. 3 x 0.08 oz

Urban Decay uvádí jedinečný set Naked Illuminated Trio. Tato limitovaná sada obsahuje tři NOVÉ odstíny úžasného třpytivého pudru na obličej a tělo. Naked Illuminated je lehounký pudr, který obsahuje sofistikované, mikroskopické třpytky. Každý odstín obsahuje částečky odrážející světlo, které rozjasní vaši kůži.

 

Kdykoli budete chtít zazářit, stačí aplikovat tento hebký, hedvábný pudr - pro Naked look od hlavy až k patě. Součástí setu je exkluzivní štěteček se dvěma zakončeními, takže můžete být Naked, kdekoli to na vás přijde. Můžete rozjasnit své partie od lícních kostí až po klíční kost i dále. Díky technologii zapékání získává pudr dokonalý, vysoký třpyt (bez metalízového finiše typického pro levnější formule). Barvy této hedvábně hladké formule jsou syté jako u sypkého pudru a jejich aplikace je velmi snadná jako u lisovaného pudru.

 

Co dostanete: Pyrite (zlatá šampaň), Oasis (mramorová mrazivá růžovobéžová) and Twilight (duhová růžová) Fill Weight:3 x 2.5 g POIDS NET/NET WT. 3 x 0.08 oz

Profesionální tipy

Chcete-li dosáhnout intenzivního a dlouhotrvajícího zářivého efektu použijte před aplikací fixační sprej All Nighter Makeup Setting Spray a naneste jej na štěteček. Chystáte se tyto odstíny nanést na nohy nebo do výstřihu? Zkuste je smíchat s tělovým mlékem nebo olejem.

Mohlo by se Vám líbit

Naposledy zobrazené