EXKLUZIVNÍ
enlarge

UD XX VINTAGE

Lak na nehty

480 Kč

Dostupnost:

Není skladem.

Informujte mě

Doprava ZDARMA k objednávce nad 1700 Kč

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Popis produktu

Chybí Vám retro odstíny laků na nehty jako Plague, Pallor nebo Bruise? Dnes je Váš šťastný den - uvádíme kolekci UD XX Vintage Nail Color. Na oslavu dvacáteho výročí Urban Decay přinášíme tuto exkluzivní kolekci, která obsahuje VŠECH 12 odstínů z původní orginální kolekce laků na nehty z roku 1996. Tyto odstíny nebyly k sehnání od konce devadesátých let! Od Frostbite (tmavá metalická modrá) až po Bruise (měňavá červeno-zelená) - prosili jste nás, abychom těmto odstínům znovu vdechli život. Kolekci UD XX Vintage Nail Color přinášíme v novém vylepšeném moderním složení. Užijte si retro odstíny, které tak zbožňujete, v novém provedení. Formule přináší bohatou pigmentaci, dokonalé krytí a lesklý finiš. Lak je vysoce odolný a neskutečně dlouho vydrží. Složení neobsahuje toluen, formadehyd ani DBP. Dostáváme TUNY žádostí o znovuuvedení našich originálních odstínů laků na nehty, kolekce je vysoce žádáná. Jedná se o ultra limitovanou kolekci - jakmile tak tyto odstíny zmizí z našich stránek, zmizí napořád! (Neříkejte, že jsme Vás nevarovali.) Fill Weight: 9 ml / 0.30 fl oz Chybí Vám retro odstíny laků na nehty jako Plague, Pallor nebo Bruise? Dnes je Váš šťastný den - uvádíme kolekci UD XX Vintage Nail Color. Na oslavu dvacáteho výročí Urban Decay přinášíme tuto exkluzivní kolekci, která obsahuje VŠECH 12 odstínů z původní orginální kolekce laků na nehty z roku 1996. Tyto odstíny nebyly k sehnání od konce devadesátých let! Od Frostbite (tmavá metalická modrá) až po Bruise (měňavá červeno-zelená) - prosili jste nás, abychom těmto odstínům znovu vdechli život. Kolekci UD XX Vintage Nail Color přinášíme v novém vylepšeném moderním složení. Užijte si retro odstíny, které tak zbožňujete, v novém provedení. Formule přináší bohatou pigmentaci, dokonalé krytí a lesklý finiš. Lak je vysoce odolný a neskutečně dlouho vydrží. Složení neobsahuje toluen, formadehyd ani DBP. Dostáváme TUNY žádostí o znovuuvedení našich originálních odstínů laků na nehty, kolekce je vysoce žádáná. Jedná se o ultra limitovanou kolekci - jakmile tak tyto odstíny zmizí z našich stránek, zmizí napořád! (Neříkejte, že jsme Vás nevarovali.)

Urban Decay je 100% cruelty-free, netestujeme na zvířatech.


Fill Weight: 9 ml / 0.30 fl oz

Profesionální tipy

Pro perfektní krytí a dlouhou výdrž naneste dvě vrstvy laku. První dokonale přilne k nehtům, zatím co druhá vrstva zajistí flexibilitu a dlouhou výdrž. (Můžete také nanést podkladový a krycí lak.) Vyzkoušejte nakombinovat více odstínů na jedné ruce. Originalitě se meze nekladou!

Mohlo by se Vám líbit

Recenze

Naposledy zobrazené