enlarge

UD PRO

Contour Shapeshifter Brush

1,190 Kč

Dostupnost:

Není skladem.

Informujte mě

DOPRAVA ZDARMA NAD 1700 KČ!

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Popis produktu

Jste připraveni pozvednout své konturovací dovednosti na vyšší úroveň? Urban Decay uvádí profesionální konturovací štětec UD Pro Contour Shapeshifter Brush.

 

Tento štětec s dvojitým zakončením byl speciálně vyroben pro paletku Naked Skin Shapeshifter (naše paletka tři v jednom, která obsahuje vše, co potřebujete ke konturování, barevné korekci a rozjasňování). Na jednom konci je zaoblený štětec pro konturování, korekci a blending, na druhém konci velký vějířovitý štětec pro rozjasňování. Stejně jako všechny naše štětce i profesionální konturovací štětec UD Pro Contour Shapeshifter Brush je kvalitní jako štětce uměleckých maskérů a při jeho výrobě nebyla týrána zvířata.

 

Všechny naše profi štětce UD Pro Brushes jsou dokonalým spojením tvaru a funkce a jsou šetrné k očím i životnímu prostředí. Kovová rukojeť štětce je z recyklovaného hliníku. Konečně štětec, s nimiž se bude cítit dobře a které budou vypadat dobře i ve vaší kosmetické taštičce!

 

Urban Decay je 100% cruelty-free, netestujeme na zvířatech.

Profesionální tipy

Dokonalé zvládnutí konturovací techniky vyžaduje praxi a velkou roli hraje i používání správných nástrojů. Nesejde na tom, jaký look chcete, s konturovacím štětcem UD Pro Contour Shapeshifter Brush zvládnete cokoli. Se zaobleným tvarem štětce se snadno nanáší větší množství produktu a roztírají přechody. Představte si jej jako zmenšeninu našeho profesionálního štětce pro rozostření přechodů UD Pro Optical Blurring Brush. Jemnými doteky aplikujte požadované množství, poté rozetřete přechody. Vějířovité zakončení štětce aplikuje přesné množství rozjasňovače, kterým budete zářit stejně jako těsně po probuzení.

Mohlo by se Vám líbit

Recenze

Naposledy zobrazené