Doprava ZDARMA na jakoukoli objednávku nad 1700 Kč. 

OMLOUVÁME SE, ALE KOLEKCE
GAME OF THRONES JE NYNÍ VYPRODÁNA!

Již brzy se na ni můžete těšit i ve vybraných parfumeriích

Sephora Česká republika a Douglas Slovensko!

Spojili jsme se s HBO a vytvořili kolekci Urban Decay / Game of Thrones, inspirovanou naším oblíbeným Západozemím a silnými ženami ze Sedmi Království. Od pobřeží Dračího kamene po zamrzlou krajinu za Zdí, tato kolekce nám pomůže vytvořit looky inspirované rodem Starků, Targaryenů, Lannisterů i Bílými chodci.

Urban Decay x Game of Thrones

Limitovaná kolekce obsahuje UD / Game of Thrones Eyeshadow Palette - paletka s nabitým arzenálem 20 odstínů, z toho 4 holografickými. Připraveni do boje budete i díky štětcům na oční stíny Jon Snow´s Longclaw a Arya Stark´s Needle.

Urban Decay x Game of Thrones

Získejte projasnění, které rozsvítí i Seven Kingdoms s paletkou rozjasňovačů Mother of Dragons. Ovládněte dračí oheň s kapičkami Dracarys Lip & Cheek Stain, které vám dodají ten správný look Targaryenů.

Připravte se na dlouho bitvu se 4 novými odstíny našich oblíbených voděodolných očních linek 24/7 Glide-On Eye Pencil a 4 odstíny našich legendárních Vice Lipstick.

Správně ozbrojeni budete se speciálními štětci na oční stíny Jon Snow´s Longclaw a Arya Stark´s Needle.

Urban Decay x Game of Thrones
Vložte prosím svou e-mailovou adresu a my Vám zašleme upozornění, až bude tato položka k dispozici.

Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a akceptuji Zásady ochrany soukromí.
Urban Decay použije mnou vyplněné osobní údaje za účelem zaslání informace o mnou vybraných produktech na výše uvedenou emailovou adresu.

Správcem osobních údajů je L'ORÉAL Česká republika s.r.o., Plzeňská 213/11, 150 00 Praha 5. Urban Decay je součástí divize LUXE společnosti L'ORÉAL Česká republika s.r.o.