Doprava ZDARMA na jakoukoli objednávku nad 1700 Kč.

HEAVY METAL GLITTER KOLEKCE

Urban Decay | Heavy Metal Glitter kolekce Nakupte vše z Heavy Metal Glitter kolekce! JDU NA TO

Sparkle Out Loud

Nová kolekce Glitter Rock od Urban Decay nachází inspiraci ve svůdné euforii třpytek. Středem pozornosti se stává oslava rovnocennosti a hrdé jedinečnosti.

All That Glitters

Rozjeďte to s očními linkami Heavy Metal Glitter Eyeliner v osmi nových odstínech. Ať už vykreslíte linky ostré jako břitva nebo silné jako tahy štětcem, nezmizí, dokud je neodlíčíte. Pro ještě úchvatnější look rockové hvězdy, můžete linky nanést přes celé víčko.

Další novinkou je třpytivý gel Heavy Metal Glitter Gel v úplně novém třpytivém kabátě. Nová formule, inspirovaná naším původním třpytivým gelem na oči ze začátku milénia, je neuvěřitelně koncentrovaný, zářivý klenot v tubě určený pro oči, pleť i tělo.

4 nové odstíny dostala také tužka na oči 24/7 Glide-On Eye Pencil, již legendární nezbytnost od Urban Decay. Vyčnívejte z davu s Roxy, metalickou zářivě třpytivou modrou, nebo odkryjte svoji divokou kartu s Wildside – metalickou měděně-růžovou.

Saturday Stardust

Easy Glitter Eye

Electric Empire

Graphic Glitter Eye

Disco Daydream

Bright Brow

CELÁ HEAVY METAL GLITTER KOLEKCE

VEGAN

Heavy Metal

15 Počet odstínů

Od 650 Kč

NOVINKA

HEAVY METAL GLITTER GEL

4 Počet odstínů

670 Kč

24/7 Glide-On Eye Pencil

25 Počet odstínů

620 Kč

434 Kč

HI-FI SHINE LIP GLOSS

21 Počet odstínů

620 Kč

Vložte prosím svou e-mailovou adresu a my Vám zašleme upozornění, až bude tato položka k dispozici.

Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a akceptuji Zásady ochrany soukromí.
Urban Decay použije mnou vyplněné osobní údaje za účelem zaslání informace o mnou vybraných produktech na výše uvedenou emailovou adresu.

Správcem osobních údajů je L'ORÉAL Česká republika s.r.o., Plzeňská 213/11, 150 00 Praha 5. Urban Decay je součástí divize LUXE společnosti L'ORÉAL Česká republika s.r.o.