EXKLUZIVNÍ
enlarge

LIQUID MOONDUST

Tekuté oční stíny

700 Kč

Dostupnost:

Skladem

Doprava ZDARMA k objednávce nad 1700 Kč

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Popis produktu

Nemůžete se nabažit našich očních stínů Moondust, které patří mezi ty nejtřpytivější na světě? Nebudete tomu věřit, ale přicházíme s úplně novým nápadem, jak ukojit vaši závislost. Urban Decay uvádí tekuté oční stíny Liquid Moondust Eyeshadow, novou krémovou verzi inovativní formule, kterou už znáte a tolik zbožňujete. Stejně jako naše lisované oční stíny Moondust i tekuté stíny Moondust obsahují mikroskopické duhové a přepychové trojrozměrné třpytky, které se nádherně lesknou jako diamant. Inovativní lehoulinká formule stínů Liquid Moondust Eyeshadow působí na pleti přirozeně a je příjemná. Můžete s nimi vytvořit jemný look nebo je navrstvit pro intenzivnější trojrozměrný metalízový efekt. Nesejde na tom, jestli chcete nanést jen trochu třpytek kolem linie řas nebo je aplikovat po celém víčku: náš úzký, precizní štěteček zvládne všechno. Chcete-li třpytivé stíny po celém očním víčku, naneste je rychle na víčko a rozetřete do ztracena. Liquid Moondust vypadá skvěle i na kultovních stínech Eyeshadow (nebo i našich originálních Moondust Eyeshadow). Fill Weight:5.0 g POIDS NET/NET WT. 0.17 oz Nemůžete se nabažit našich očních stínů Moondust, které patří mezi ty nejtřpytivější na světě? Nebudete tomu věřit, ale přicházíme s úplně novým nápadem, jak ukojit vaši závislost. Urban Decay uvádí tekuté oční stíny Liquid Moondust Eyeshadow, novou krémovou verzi inovativní formule, kterou už znáte a tolik zbožňujete. Stejně jako naše lisované oční stíny Moondust i tekuté stíny Moondust obsahují mikroskopické duhové a přepychové trojrozměrné třpytky, které se nádherně lesknou jako diamant. Inovativní lehoulinká formule stínů Liquid Moondust Eyeshadow působí na pleti přirozeně a je příjemná. Můžete s nimi vytvořit jemný look nebo je navrstvit pro intenzivnější trojrozměrný metalízový efekt. Nesejde na tom, jestli chcete nanést jen trochu třpytek kolem linie řas nebo je aplikovat po celém víčku: náš úzký, precizní štěteček zvládne všechno. Chcete-li třpytivé stíny po celém očním víčku, naneste je rychle na víčko a rozetřete do ztracena. Liquid Moondust vypadá skvěle i na kultovních stínech Eyeshadow (nebo i našich originálních Moondust Eyeshadow). Fill Weight:5.0 g POIDS NET/NET WT. 0.17 oz

Profesionální tipy

Můžete s nimi vytvořit jemný look nebo je navrstvit pro intenzivnější trojrozměrný metalízový efekt. Nesejde na tom, jestli chcete nanést jen trochu třpytek kolem linie řas nebo je aplikovat po celém víčku: náš úzký, precizní štěteček zvládne všechno. Chcete-li třpytivé stíny po celém očním víčku, naneste je rychle na víčko a rozetřete do ztracena. Liquid Moondust vypadá skvěle i na kultovních stínech Eyeshadow (nebo i našich originálních Moondust Eyeshadow).

Mohlo by se Vám líbit

Recenze

Naposledy zobrazené