Ceny dopravy a informace o dopravě

Dodání zdarma

Při objednávce v celkové hodnotě nad 1700 Kč na stránkách urbandecay.cz získáte dopravu zdarma. Zásilka Vám bude doručena Českou poštou nebo zásilkovou službou DPD.

Ceny za dopravu

Při objednávce v celkové hodnotě nižší než 1700 Kč jsou ceny dopravy následující:

Detaily zásilky Česká pošta
Do ruky
Česká pošta
Na poštu
DPD DPD osobní odběr
Cena dopravy 99 Kč 99 Kč 79 Kč 79 Kč
Datum doručení Při objednávce do 12:00, doručení do 24-48 hodin Při objednávce do 12:00, doručení do 24-48 hodin Při objednávce do 12:00, doručení do 24-48 hodin Při objednávce do 12:00, doručení do 24-48 hodin

Balík na poštu

Při výběru způsobu dopravy „Balík na poštu“ si můžete vybrat dodání na kteroukoli z 2 600 poboček České pošty.

O doručení zásilky na vybranou poštu budete informováni e-mailem a SMS. Komunikace probíhá pouze elektronicky, nečekejte prosím na písemné oznámení do poštovní schránky. Na poštovní přepážce se prokážete dokladem totožnosti a číslem zásilky, které naleznete v e-mailu nebo v doručené SMS.

Balík do ruky

Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem a prostřednictvím SMS na mobilní telefon uvedený v objednávce. Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den poté, co ho předáme. V případě, že vás pracovník pošty nezastihne, dostanete informaci v tištěné podobě do schránky a je možné domluvit náhradní termín dodání, nebo vyzvednout zásilku na příslušné poště.

S Českou poštou se můžete spojit přes Zákaznickou linku 840 111 244 nebo info@cpost.cz ve všední dny od 7:00 do 18:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00.
 

Zásilková přeprava DPD

 

Se službou DPD vám zásilku doručíme, kam si budete přát.

DPD Vám zásilku doručí ve všední dny mezi 8:00 a 18:00 hodinou, nejpozději do 48 hodin od expedice z našeho skladu. Pokud vás kurýr doma nezastihne, doručí vám ji následující den.  

Zásilku máte pod kontrolou

DPD vás bude průběžně o zásilce informovat přes SMS/e-mail.

  • Den předem dostanete SMS /e-mail s informací o doručení zásilky. Pokud chcete změnit den doručení, stačí odpovědět na SMS/e-mail.
  • V den doručení dostanete SMS/e-mail s 3 hodinovým upřesněním času doručení.

V případě, že se kurýrovi nepodaří doručit zásilku, zanechá na místě oznámení s unikátním číslem, pomocí kterého můžete změnit datum nebo místo dalšího doručení na www.dpd.com/cz_osobnibalicek.

 

 

Další informace

Svou zásilku můžete sledovat na www.dpd.cz.

S DPD se můžete spojit přes Zákaznickou linku 841 700 700 nebo info@dpd.cz ve všední dny od 7:00 do 18:00.

Pro více informací navštivte www.dpd.cz/dorucujemeradost.

 

 

Převzetí na výdejných místech DPD ParcelShop

Pokud preferujete osobní odběr zboží, můžete využit převzetí na výdejných místech DPD Parcel shop. Seznam DPD ParcelShop naleznete na stránce: www.dpdparcelshop.cz.