DOPRAVA ZDARMA NA KAŽDOU OBJEDNÁVKU NAD 1500KČ!

KOLEKCE STAY NAKED

Urban Decay | Stay Naked Collection
KOUPIT CELOU KOLEKCI

POTŘEBUJETE POMOCI NAJÍT
TEN SPRÁVNÝ ODSTÍN?

NAJÍT ODSTÍN

Urban Decay | Stay Naked Kolekce

Seznamte se se Stay Naked Weightless Liquid Foundation, naším novým matným tekutým makeupem. Jeho voděodolná a veganská formule vydrží po celých 24 hodin. Stay Naked je vzdušná, přizpůsobivá formule, která padne pleti jako ulitá. Tento tekutý makeup s dlouhotrvajícími účinky nejen lépe pasuje k vaší pleti, ale se svým přirozeným pigmentem, který minimalizuje póry, dokonce i vypadá lépe. Pokud si nejste jistí, který odstín je pro vás ten pravý, stačí kliknout zde a náš průvodce Stay Naked vám s tím pomůže. 

S řadou 20 veganských odstínů Stay Naked Correcting Concealer teď dokážeme pokrýt všechny vaše potřeby! Nová formule vám dopřeje vytoužené maximální krytí po celých 24 hodin, bez nežádoucího nánosu. Vytvořili jsme lehkou, vzdušnou a voděodolnou formuli, kterou na pleti ani neucítíte!

Vice Lip Chemistry je barva na rty s vysokým leskem. Barva reaguje na pH vašich rtů a po několika minutách vytváří na míru šitý odstín, který je jedinečný pro váš tón.

KOLEKCE STAY NAKED

V podání našich nových UD Citizens.

PŘEHRÁT

CELÁ KOLEKCE STAY NAKED

VEGAN

STAY NAKED FOUNDATION

30 Počet odstínů

1,060 Kč

VEGAN

STAY NAKED CONCEALER

19 Počet odstínů

750 Kč

VEGAN

VICE LIP CHEMISTRY

12 Počet odstínů

620 Kč

VYZKOUŠEJTE SI MAKEUP STAY NAKED

Otestujte si virtuálně, který odstín nejlépe sedí vaší pleti!

JDU NA TO
Vložte prosím svou e-mailovou adresu a my Vám zašleme upozornění, až bude tato položka k dispozici.

Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a akceptuji Zásady ochrany soukromí.
Urban Decay použije mnou vyplněné osobní údaje za účelem zaslání informace o mnou vybraných produktech na výše uvedenou emailovou adresu.

Správcem osobních údajů je L'ORÉAL Česká republika s.r.o., Plzeňská 213/11, 150 00 Praha 5. Urban Decay je součástí divize LUXE společnosti L'ORÉAL Česká republika s.r.o.