explore

Beauty with an edge – motto Urban Decay dokonale vystihuje kvalitní kosmetiku s jedinečnou škálou barev, které navždy změnily svět líčení.

skrolujte níž

WENDE ZOMNIR

KREATIVNÍ ŘEDITELKA/ SPOLUZAKLADATELKA UD

Náš příběh se začíná psát v polovině devadesátých let, kdy trhu s luxusní kosmetikou vládla růžová, červená a béžová. Do tohoto světa rovnýma nohama skočila Wende Zomnir a její „spiklenci“, kteří uvedli řadu rtěnek a laků na nehty inspirované odvrácenou stranou života ve městě. A hlavní motto? Beauty with an edge.

MAKEUP JUNKIE

Wende pochází z Texasu, kolébky makeup závisláků. (Dokonce soutěžila o titul Miss Texas!)

OTESTOVÁNO

Wende každý produkt testuje při svých oblíbených aktivitách - snowboardingu, surfingu a hot yoze, aby si byla jistá, že makeup vydrží i ty nejextrémnější podmínky.

ZVEDÁ SE VÁM Z RŮŽOVÉ ŽALUDEK?

V polovině devadesátých let, kdy trhu s luxusní kosmetikou vládla růžová, červená a béžová, je UD vyzval na souboj odstínů čerpajících inspiraci v odvrácené straně života ve městě, a tak vznikly revoluční názvy jako ROACH (šváb), SMOG, RUST (sněť), OIL SLICK (ropná skvrna) a ACID RAIN (kyselý déšť).

NEWPORT BEACH

Naším domovem je již od počátku Orange County v Kalifornii. V Newport beach máme jednak kanceláře, ale také náš první vlajkový obchod, jen pár mil od centra Fashion Island.

UDHQ

Tady se dějí zázraky! Láskyplně přezdívaná The Mothership, UDHQ je ztělesněním naší mantry – feminine, dangerous and fun. Vnáší život a styl do tematicky laděných koupelen a dalších prostorů.

Vyrostli jsme jako blázen v posledních dvou desetiletích, ale nepřestali jsme experimentovat. Nyní nabízíme nekonečnou šíři kvalitních kosmetických produktů, které jsou prodávány po celém světě.

NEUSTÁLÝ VÝVOJ

Když Wende mluví o značce Urban Decay, vždycky říká, že „nic není finální.“ A co to znamená? Jeden z mnoha příkladů může být balení našich ikonických očních stínů Eyeshadow.

OČNÍ STÍNY JSOU ZÁKLAD

S barvami jsme začali experimentovat už dlouho předtím, než to přišlo do módy, a stále nás to baví! Názorný příklad: náš obrovský rozsah odstínů očních stínů Eyeshadow. Ze spousty odstínů a různých finišů máte opravdu z čeho vybírat.

VÍCE NEŽ 40 DŮVODŮ, PROČ SE ZAMILOVAT

Ideální společník našich stínů na oči? Tužky 24/7 Vás nadchnou křiklavými divokými barvami, hlubokými metalickými odstíny a jedinečnými neutrálními tóny. Tyto tužky nabízejí dlouhou výdrž barvy a krémovou texturu usnadňující nanášení.

OSLNIVÉ RTY

Naše závislost na barvách je ohromná! Od temných odstínů až po výrazné jasné rtěnky, lesky, konturovací tužky a mnohem víc. Vybere si opravdu každý.

NAKED PALETKY

Naked paletky dokazují, že neutrální neznamená nudné. Každá paletka je jiná – od bronzových po růžové odstíny, od matných či třpytivých finišů.

KRYTÍ BEZ KOMPROMISŮ

Lehoučké složení rozostřuje nedokonalosti a zajišťuje bezchybný povrch pleti. Na pokožce ho necítíte, na pohled ale budete mít pocit, jako by si vás vzal do parády profesionální vizážista. 

Objevte 10 nejoblíbenějších produktů od Urban Decay.

PODÍVEJTE SE HNED
Vložte prosím svou e-mailovou adresu a my Vám zašleme upozornění, až bude tato položka k dispozici.

Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a akceptuji Zásady ochrany soukromí.
Urban Decay použije mnou vyplněné osobní údaje za účelem zaslání informace o mnou vybraných produktech na výše uvedenou emailovou adresu.

Správcem osobních údajů je L'ORÉAL Česká republika s.r.o., Plzeňská 213/11, 150 00 Praha 5. Urban Decay je součástí divize LUXE společnosti L'ORÉAL Česká republika s.r.o.