We saved your vice lipstick photo
Go to your account page to check out all the shades you've tried on saved under MY TOP VICES.
Sorry, ModiFace is currently unavailable.
VEGAN
enlarge

VYZKOUŠEJTE

Objevte všechny odstíny od Urban Decay.

PERVERSION

Voděodolná oční linka

640 Kč

Dostupnost:

Skladem

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Video

Popis produktu

O tekutých očních linkách platí dvě univerzální pravdy: nikdy nejsou příliš černé nebo příliš dokonalé. S voděodolným fixem na oči s jemným hrotem Perversion Waterproof Fine-Point Eye Pen zapůsobíte vždycky. Tato ultralehká textura umožňuje aplikovat černější než černé voděodolné oční linky s naprostou precizností.

Voděodolný fix na oči Perversion Waterproof Fine-Point Eye Pen je vybavený dokonalým štětečkem a zásobníkem, s nímž dosáhnete té nejjemnější aplikace. Naplnili jsme jej proslulým, ze všech černých nejčernějším odstínem Perversion. Nanášejí se hladce, bez přerušení, nerozmazávají se a díky velmi jemné špičce máte nad nimi maximální kontrolu a nemůžete tak udělat chybu. Aplikujte tenké, jemné linky nebo silnější, výrazné linky jako profík, i když jím nejste! Podobně jako všechny naše produkty z řady Perversion, i tento má úžasnou (a intenzivně černou!) barvu. Po aplikaci barva rychle zasychá, nerozmazává se, neroztéká, ani nerozpíjí.

Fix na oči s jemným hrotem Perversion Waterproof Fine-Point Eye Pen, stejně jako řasenka, kterou jsme se při jeho vývoji inspirovali, má úchvatný design v podobě černé, kovové tuby se světle fialovými nápisy.


Urban Decay je 100% cruelty-free, netestujeme na zvířatech.


0.55 ml / 0.018 fl oz

Profesionální tipy

Elegantní tuba má v sobě zabudovaný zásobník, který zajistí nepřetržité dávkování textury. Nemusíte na fix tlačit, hrot se nevysušuje, dávkování textury je velmi plynulé! (Fix stačí před každým použitím pečlivě protřepat.)

Mohlo by se Vám líbit

Recenze

Naposledy zobrazené