enlarge

UD PRO

Essential Eye Tool

450 Kč

360 Kč

Dostupnost:

Není skladem.

Informujte mě

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Popis produktu

Při líčení platí pro profíky i pro nadšené amatéry vždy totéž pravidlo – správný štětec dokáže VŠECHNO. Bez našeho jedinečného UD Pro Essential Eye Tool se jednoduše neobejdete - je určený pro aplikaci a rozmazání přechodů očních stínů a zároveň se dokonale hodí pro aplikaci na celé víčko.

 

Při výrobě našich štětců UD Pro Brushes nebyla týrána žádná zvířata a štětce mají kovovou rukojeť z broušeného recyklovaného hliníku. Superjemná syntetická vlákna vyrobená z recyklovaných plastových lahví se svými vlastnostmi vyrovnají štětinám zvířecí srsti – pocitově i funkčně. Další výhodou je, že na rozdíl od porézních zvířecích štětin se v syntetických vláknech nedrží žádné bakterie, díky tomu se štětce snadněji čistí a jsou hygieničtější.

 

Urban Decay je 100% cruelty-free, netestujeme na zvířatech.

Mohlo by se Vám líbit

Recenze

Naposledy zobrazené