TROUBLEMAKER EYESHADOW PALETTE

Paletka očních stínů

1,160 Kč

Dostupnost:

Není skladem.

Doprava ZDARMA k objednávce nad 1700 Kč

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Popis produktu

Baví nás vždy provokovat a totéž platí o naší paletce očních stínů Troublemaker Eyeshadow Palette. Uvnitř skrývá 10 svůdných odstínů, které se dokonale hodí pro noční hýření – od matné hřejivě červené až po metalickou kouřově šedou s měňavým červeno-hnědým podtónem. Bronzový, lesklý nebo kouřový look – zkrátka, co budete chtít.


A jak na dokonalý finiš? S cestovní řasenkou Troublemaker Mascara a pár hříšnými myšlenkami, to vše díky návrhářce (a spoluhříšnici) Jac Vanekové.


Naše paletka očních stínů Troublemaker Eyeshadow Palette je tak malá, že si ji můžete vzít s sebou kamkoli. Pro hřích jako stvořená. Ať už se chystáte vyrazit na víkend z města nebo jen večer do oblíbeného klubu, nezklame vás. Vytvoříte s ní dokonalý look pro jakoukoli provokaci, zakončený sexy svůdnou a intenzivně černou kšticí díky řasence Troublemaker. Díky našemu složení jsou řasy maximálně husté (až 13,7krát větší objem než objem řas)*, neskonale dlouhé a sexuvzdorné. Za to poslední vám ručíme. Anebo si to vyzkoušejte samy. Uvidíte, nezklame vás – naše řasenka, samozřejmě.


Díky dvěma druhům černého pigmentu je černá barva řasenky Troublemaker Mascara intenzivnější než vaše nejtemnější myšlenky (a to už je co říct, že?). Řasenku jsme obohatili o prášek z oxidu křemičitého a ultralehká vlákna, která řasám dodávají objem, aniž by je zbytečně zatěžovala. Vitamín E a panthenol řasy pěstí a vyživují a díky kombinaci polymerů k nim řasenka přilne a dlouho vydrží: nevytváří žmolky, nerozmazává se, ani se neobtiskuje.


Naše formule pro zvětšení objemu má také úžasný kartáček, který dokáže řasy nejen rozčesat, ale i oddělit, takže vypadají, že jsou hustší! Kartáček řasy nadýchá, a tím se objem řas v mžiku znásobí.


Kartáček dosáhne i na ty nejmenší řasy ve vnitřním koutku oka, aniž byste s ním musela obratně manipulovat. Speciální tenounké háčky dokážou řasy uchopit, natočit a zároveň rovnoměrně aplikovat formuli.

Styl Jac Vanekové nás vážně dostává. Stejně jako její upřímnost. Když jsme poprvé četli vyzývavě konfrontační citát o řasách na její kosmetické taštičce, její černý, popudlivý humor nás víc než oslovil. Jak je vidět, nejsme jediní: sotva jsme fotku zveřejnili u podkladové báze Subversion Lash Primer a řasenky Perversion Mascara na Instagramu, v tu ránu si získala nespočet srdcí! A nás okamžitě napadlo, že tohle ZATRACENĚ musí být i na naší paletce! Citát, pokradmu ukrytý na okraji paletky, je provokativní tak akorát. Ve zdvořilé společnosti ho jednoduše schováte a vyrukujete s ním, až bude ta správná chvíle (třeba až se budete chtít zbavit otrapy, co vás balí v metru).


Obsahuje odstíny:
  • BAILOUT (pale warm nude matte)
  • RIOT (deep metallic copper)
  • 7&7 (medium terra-cotta matte)
  • RELISH (rich warm red matte)
  • CLASH (soft white w/micro-shimmer + blackest black matte)
  • KNOCKOUT (chocolate brown matte)
  • GIRL CRUSH (metallic berry)
  • BANKROLL (metallic deep green w/gold micro-sparkle)
  • AFTERHOURS (soft black satin w/iridescent micro-sparkle)
  • TROUBLEMAKER MASCARA (high-intensity black)

Urban Decay je 100% cruelty-free, netestujeme na zvířatech.

Profesionální tipy

Pro řasy ještě více sexy, použijte podkladovou bázi na řasy Subversion Lash Primer.

Mohlo by se Vám líbit

Recenze

Naposledy zobrazené