BRUSH SET

Sada štětců

2,190 Kč

Dostupnost:

Skladem

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Popis produktu

Ideální na cestování a zároveň nezbytný pro každodenní líčení?! To je set pěti základních štětců na líčení UD Pro Brushes v praktickém cestovním obalu Urban Tool Carryall. Set obsahuje: THE FINGER BRUSH (Štětec na korektor. Umožňuje přesnou aplikaci korektoru metodou tečkování podobající se nanášení konečkem prstu.) OPTICAL BLURRING BRUSH (Štětec na make-up. Husté štětiny make-up rovnoměrně rozprostřou a dodají pleti přirozený, jemný, odlehčený finiš. Skvěle se hodí na konturování, tvářenku nebo cokoli, co potřebujete rozetřít do neostrých kontur.) ICONIC EYESHADOW BRUSH (Štětec na oční stíny určený pro aplikaci a rozmazání přechodů očních stínů – dokonalý pro aplikaci na celé víčko.) FLAT EYESHADOW BRUSH (Štetec na oční stíny vhodný pro aplikaci na celé víčko. Zkuste s ním mokrou aplikaci! Skvěle se také hodí pro aplikaci rozjasňujících stínů v nadočnicovém oblouku.) DIFFUSING BLUSH BRUSH (Jemný, zkosený štětec na tvářenku. Umožňuje jemné nanášení tvářenky na lícní kosti. Dostatečně hebké štětiny ji zlehka rozetřou a rozostří přechody, zatímco zešikmené zakončení dokonale vytvaruje lícní kosti.) Ideální na cestování a zároveň nezbytný pro každodenní líčení?! To je set pěti základních štětců na líčení UD Pro Brushes v praktickém cestovním obalu Urban Tool Carryall. Set obsahuje: THE FINGER BRUSH (Štětec na korektor. Umožňuje přesnou aplikaci korektoru metodou tečkování podobající se nanášení konečkem prstu.) OPTICAL BLURRING BRUSH (Štětec na make-up. Husté štětiny make-up rovnoměrně rozprostřou a dodají pleti přirozený, jemný, odlehčený finiš. Skvěle se hodí na konturování, tvářenku nebo cokoli, co potřebujete rozetřít do neostrých kontur.) ICONIC EYESHADOW BRUSH (Štětec na oční stíny určený pro aplikaci a rozmazání přechodů očních stínů – dokonalý pro aplikaci na celé víčko.) FLAT EYESHADOW BRUSH (Štetec na oční stíny vhodný pro aplikaci na celé víčko. Zkuste s ním mokrou aplikaci! Skvěle se také hodí pro aplikaci rozjasňujících stínů v nadočnicovém oblouku.) DIFFUSING BLUSH BRUSH (Jemný, zkosený štětec na tvářenku. Umožňuje jemné nanášení tvářenky na lícní kosti. Dostatečně hebké štětiny ji zlehka rozetřou a rozostří přechody, zatímco zešikmené zakončení dokonale vytvaruje lícní kosti.)

Urban Decay je 100% cruelty-free, netestujeme na zvířatech.

Profesionální tipy

Superjemná syntetická vlákna vyrobená z recyklovaných plastových lahví se svými vlastnostmi vyrovnají štětinám zvířecí srsti – pocitově i funkčně. Další výhodou je, že na rozdíl od porézních zvířecích štětin se v syntetických vláknech nedrží žádné bakterie, díky tomu se štětce snadněji čistí a jsou hygieničtější.

Mohlo by se Vám líbit

Recenze

Naposledy zobrazené