Lash Freak

Řasenka v cestovním balení

340 Kč

Dostupnost:

Skladem

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Popis produktu

Za nás v Urban Decay platí, že čím větší, tím lepší – a proto větší řasy jsou bezesporu naším vrcholem. Řasenka Lash Freak vám otevírá cestu k neuvěřitelnému až 23,6x většímu objemu a až o 40% viditelnější délce. Umožňujeme vám odpoutat v sobě svého vnitřního extroverta; právě tohle vaše alter ego chce, aby ho všichni viděli.

Složení řasenky je dlouhodržící a proto vydrží až po dobu 20 hodin. Odolá tedy všemu, co vás během dne potká. Je také odolná proti rozmazání a potu. Lash Freak vytváří čistý objem a délku, zároveň zachovává dlouhotrvající natočení. Náš inovativní kartáček s trojím použitím posouvá líčení na novou úroveň, takže můžete dodávat řasám objem, definovat je a nadzdvihovat - vše v jednom. Asymetrická strana kartáčku nanese na každou řasu maximum řasenky pro okamžitý objem. Užijte si ty nejextrovertnější a největší řasy svého života. Rádo se stalo!

 

Urban Decay je 100% cruelty-free, netestujeme na zvířatech.

Profesionální tipy

Nejprve použijte asymetrický kartáček k intenzivními nalíčení řas. Poté hrotem kartáčku definuje a oddělte jednotlivé řasy. A nakonec kartáček přetočte a překlopte a přidržte jeho zaoblenou stranu pod řasami pro ještě větší nadzvižení.

Mohlo by se Vám líbit

Recenze

Naposledy zobrazené